10. 11. 2022

ПРАВИЛА відвідування музею MINILAND.UA

Ці Правила є обов’язковими для дотримання усіма Відвідувачами Музею МІНІЛЕНД.УА (надалі – Музею), та, у разі відвідування Музею, Відвідувачі вважаються такими, що автоматично погоджуються з умовами викладеними у цих Правилах. З Правилами відвідування Музею Відвідувач може ознайомитись на інформаційній дошці або на сайті за посиланням miniland.in.ua. З усіх питань виконання цих Правил можна звернутись до Адміністратора Музею.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Правила відвідування Музею (надалі – Правила) розроблені на підставі положень і вимог Конституції України, Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, Законів України: «Про захист прав споживачів», «Про авторське право і суміжні права», «Про кінематографію», «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», «Про захист персональних даних», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Правил побутового обслуговування населення», затверджених Постановою КМУ №313 від 16.05.1994р., інших нормативно-правових актів, які регламентують відносини з надання послуг при відвідуванні Музею.
1.2. Ці Правила встановлюють порядок обслуговування населення та правила поведінки Відвідувачів на всіх Заходах Музею – огляд залізничного макету, проведення вистав, шоу-програм та інших видовищних чи культурно-просвітницьких заходів, форумів, виставок тощо (надалі – Заходи).
1.3. Ці Правила затвердженні з метою поліпшення організації, підготовки та проведення Заходів Музею, забезпечення громадського порядку, безпеки Відвідувачів, а також визначають правила поведінки Відвідувачів в Музеї та регулюють відносини між Відвідувачами та Адміністрацією Музею.
1.4. Фактом придбання квитка до Музею Відвідувач підтверджує, що він ознайомлений із чинними Правилами, йому зрозумілі умови Правил, погоджується з ними і зобов’язується дотримуватися даних Правил, громадського порядку і загально прийнятих норм моральної поведінки протягом усього часу перебування в Музеї і на прилеглій території.
1.5. Керівники дитячих груп, а також батьки або вихователі дітей зобов’язані не залишати їх без нагляду і забезпечувати дотримання ними цих Правил відвідування.
1.6. Адміністрація Музею залишає за собою право у будь-який час змінювати ці Правила та цінову політику Музею.

2. ПРОДАЖ КВИТКІВ
2.1. Купівля квитків на Заходи Музею здійснюється безпосередньо в касах Музею, на офіційному сайті Музею https://miniland.in.ua/ , а також за відповідними договорами через офіційних представників з продажу квитків – агентів, а саме через https://ticketsbox.com/ua/
2.2. Каси Музею починають роботу безпосередньо з початку роботи Музею, і закінчують свою роботу за 15 хвилин до закінчення роботи Музею.
2.3. Бронювання квитка на відвідування Музею через касу відбувається у робочі часи Музею та/або через сайт Музею, та сайти Агентів – цілодобово, шляхом обрання Заходу, дати, з вказівкою особистих відповідних даних (ПІБ, телефон, e-mail). Ваші особисті дані у подальшому дають можливість надіслати вам на електронну пошту електронній білет, та повідомити про будь-які зміни у розкладі роботи Музею з форсажних обставин.
2.4. Групові та корпоративні відвідування від 10 (десяти) та більше осіб бронюються за телефонами Музею +38(068)325-88-88 в будні та у вихідні дні – з 10:00 до 18:00 год.
2.5. Музей може прийняти рішення про надання можливості придбати квиток за пільговою ціною школярам, студентам, пенсіонерам та іншим пільговим категоріям Відвідувачів. Пільгова ціна діє за умови пред’явлення Відвідувачем оригіналу відповідного посвідчення, оформленого на цього Відвідувача і купівлі квитка у касі Музею. Умови надання знижок вказуються в Інформації про Музей.
2.6. Квиток дійсний на одну особу, окрім дітей до 3-х років включно, які відвідують Музей безкоштовно у обов’язковому супроводі дорослого. З одним із супроводжуючим дорослим безкоштовно може бути допущена тільки одна дитина до 3-х років.
2.7. Заяви про втрату квитків не приймаються, Адміністрація Музею не зобов’язана допускати Відвідувача на Заходи у випадку втрати квитка.
2.8. Претензії щодо підроблених квитків або придбаних не у офіційних представників з продажу квитків – агентів на Заходи Музею, Адміністрація не розглядає.
2.9. При купівлі та/або отриманні квитка Відвідувач погоджується:
­ на дотриманні умов повернення грошових коштів за квитки відповідно до Правил повернення квитків Музею та чинного законодавства України, якщо квитки були придбані в касах Музею. З Правилами повернення квитків Відвідувач може ознайомитися на інформаційній дошці (куточок покупця) Музею, на офіційному сайті або у Адміністрації Музею;
­ на дотриманні умов повернення грошових коштів за квитки відповідно до Правил повернення квитків офіційних представників у яких придбані квитки;
­ на участь у можливій фото, відеозйомці, теле, радіотрансляції Заходів, що проводяться в Музеї, дозволяє використовувати фото, відео, аудіо записи з його участю в рекламних цілях;
­ стежити за інформацією про можливі зміни дати та часу проведення Заходів;
­ що відповідальність за відвідування Заходу у визначений день, в разі своєчасного повідомлення про перенесення дати і часу його проведення, покладена на Відвідувача;
­ з правом Адміністрації та/або Охорони не допустити до Музею у разі порушення Правил без відшкодування вартості квитка;
­ з правом Адміністрації та/або Охорони примусити його покинути Захід у разі порушення одного, або більше положень цих Правил, в разі більш тяжкого злочину вжити заходів до затримання і видачі правоохоронним органам; в разі спроби шахрайства відносно Музею конфіскувати квиток і випровадити його власника з території Музею без відшкодування вартості квитка; відмовити у продажу квитка особі (групі осіб), раніше затримуваною під час спроби шахрайства або порушень Правил відвідування;
­ на використання персональних даних, які стали відомі при купівлі онлайнквитка або іншим способом при користуванні послугами Музею, в тому числі: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім’я, по-батькові та іншу особисту інформацію з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних відносин та інших відносин, що потребують обробки персональних даних у відповідності до законодавства України.

3. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ
3.1. Вхід Відвідувачів до Музею регулюється Адміністратором та Автоматично через систему контролю доступу до Музею, виключно по квитках (на паперовому або електронному носії) і після перевірки Сканером для квитків, що розташовані на Турнікетах перед входом до приміщення Музею.
3.2. Відвідувач зобов’язаний зберігати придбаний ним квиток до закінчення Заходу і пред’явити на першу вимогу Адміністратора.
3.3. Перебування на деяких Заходах Музею може підпадати під вікові обмеження, встановлені Адміністрацією Музею. Вікові обмеження розміщуються у описах відповідного Заходу на сайті Музею, у роздрукованих описах Заходів, що розміщені у інформаційних матеріалах Музею, а також їх можна дізнатися у Адміністрації Музею. Відвідувачам, які за віком підпадають під вікові обмеження, може бути відмовлено у продажу квитків на такий Захід. За присутність дитини на Заході під час показу таких Заходів несуть повну відповідальність батьки цієї дитини або повнолітні особи, що її супроводжують та які мають право купити квитки на такий Захід.
3.4. Повну відповідальність за зміст реклами, розміщеної на території Музею несе рекламодавець. Адміністрація Музею несе відповідальність лише за відповідність змісту цієї реклами Законам України.
3.5. Відео та фотозйомка на території Музею, що не виходить за рамки приватних фото, дозволяється без узгодженні цього питання з Адміністрацією Музею.
3.6. Відвідувачі зобов’язані дбайливо ставитися до майна Музею, дотримуватися порядку і правил протипожежної безпеки. При виникненні надзвичайної події та включення сигналу тривоги, Відвідувачі повинні виконувати вказівки працівників Музею.

4. НА ТЕРИТОРІЇ МУЗЕЮ ЗАБОРОНЕНО:
4.1. Приносити на територію Музею:
– будь-які види вогнепальної, газової чи холодної зброї, незалежно від наявності документів, що дають право на її носіння, крім співробітників правоохоронних органів, які мають табельну зброю і відвідали Музей за службовою необхідністю;
– спеціальні засоби (газові балончики, електрошокові пристрої і ін.), колючі, ріжучі, великогабаритні речі (розміри яких перевищують 25х25х25см), великі пакети та інші предмети, які можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень, піротехнічні вироби, вибухові, радіоактивні, вогненебезпечні, отруйні та їдкі речовини і речі з неприємним запахом, лазерні указки, будь-які аерозолі та напої в будь-якій тарі, алкогольні напої та наркотичні речовини;
– приносити та вживати продукти харчування та напої.
4.2. Вхід на територію Музею з велосипедами, скейтами, колясками, санками, на роликових ковзанах, в брудному одязі та у стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, у вигляді, що ображає людську гідність або порушує моральні засади суспільства.
4.3. У Музеї введена повна ЗАБОРОНА на розпиття пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв. Також категорично ЗАБОРОНЕНО паління (куріння), в тому числі і електронних цигарок на території Музею (в залі, фойє, коридорах і туалетах).
4.4. Грати на території Музею в азартні ігри (карти і т. ін.), що заборонено законодавством України.
4.5. Перебувати на території Музею з тваринами, не маючи на це спеціального дозволу адміністрації Музею.
4.6. Порушувати тишу, нецензурно висловлюватись, лягати на місця для сидіння, залазити на огорожу, перелазити через огорожу, торкатися будь-яких елементів що експонуються, голосно розмовляти під час Заходів Музею, користуватися засобами мобільного зв’язку, а також іншими пристроями. Звук мобільних телефонів під час Заходів повинен бути вимкненим.
4.7. Викидати на Макет сторонні предмети, в тому числі піротехнічні вироби, а також здійснювати інші дії, що порушують порядок проведення Заходів.
4.8. Допускати вигуки чи інші дії, що принижують людську гідність учасників Заходу, Відвідувачів, а також іншим чином обмежувати чи порушувати права інших Відвідувачів Музею.
4.9. Носити, виставляти напоказ знаки або іншу символіку, спрямовану на розпалювання расової, соціальної, національної та релігійної ворожнечі.
4.10. Перебувати під час проведення Заходів в проходах, на сходах або в місцях евакуації, створювати перешкоди пересуванню учасників Заходів, забиратися на огорожі, парапети, освітлювальні пристрої, майданчики для звукопідсилюючої апаратури та телевізійних зйомок, щогли, дах, несучі конструкції, пошкоджувати обладнання і елементи оформлення споруд, інший інвентар, наносити шкоду майну Музею.
4.11. Створювати перешкоди у роботі працівників Музею та заходити без дозволу Адміністрації на огороджену територію, а також в інші службові та технічні приміщення.
4.12. Здійснювати торгівлю, наносити написи, розклеювати і розповсюджувати оголошення, плакати та іншу продукцію інформаційного змісту без письмового дозволу Адміністрації.
4.13. Смітити і розкидати різноманітні предмети (упаковки, жувальні гумки, пляшки, серветки, залишки продуктів харчування тощо), залишати без нагляду речі, сумки, пакети та іншу ручну поклажу на території Музею.
4.14. Проводити користуватися будь-якою апаратурою під час проведення Заходу без дозволу Адміністрації.
4.15. Забороняється залишати дітей без нагляду протягом усього відвідування Музею.

5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
5.1. У випадку порушення Відвідувачем цих Правил та/або заборон, наведених у Правилах відвідування Музею, Відвідувачеві може бути відмовлено у обслуговуванні, поверненні та/або продажу квитків та товарів без будь-якого пояснення, а також Відвідувач може бути випроваджений з території Музею без відшкодування йому будь-якої грошової компенсації.
5.2. При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки – нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші у Музеї та під час проведенні Заходів, використання предметів, що створюють шумовий ефект та заважають іншим Відвідувачам Музею, а також Правил, вказаних у розділі 3, співробітники Музею мають право попросити такого Відвідувача залишити територію Музею та мають право викликати поліцію, представники якої можуть вивести правопорушників із території Музею. У такому разі Адміністрація Музею не зобов’язана компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.
5.3. Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна Музею, не допускати його псування, поломки, не робити надписів на майні Музею, а також здійснювати інші дії, що заважають нормальному проведенню Заходів, дотримуватися чистоти і порядку на території Музею.
5.4. У випадку нанесення шкоди чи псування майна Музею винні особи зобов’язані компенсувати нанесений збиток у повному обсязі.
5.5. Вартість матеріального збитку за окремі види майна Музею (гардеробні номерки та інше) може бути вказана в Інформації про Музей.
5.6. За розпиття алкогольних напоїв, пива, слабоалкогольних напоїв, паління (куріння), в тому числі і електронних цигарок на території Музею (в залі, фойє, коридорах і туалетах) Відвідувач може бути випроваджений з Музею без відшкодування йому грошової компенсації вартості квитка.
5.7. При втраті гардеробного номеру Відвідувач відшкодовує його вартість у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) гривень.

6. АДМІНІСТРАЦІЯ МУЗЕЮ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:
6.1. За шкоду, заподіяну Відвідувачам з їх необережності, в результаті порушення ними вимог техніки безпеки, пожежної безпеки та цих Правил.
6.2. За шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я, якщо стан здоров’я Відвідувача погіршився в результаті гострого захворювання, загострення травми, або хронічного захворювання наявного у Відвідувача до моменту відвідування Заходу.
6.3. За шкоду здоров’ю, майну, моральну шкоду завдану Відвідувачу:
­ третіми особами, у тому числі іншими Відвідувачами Музею;
­ унаслідок неналежного використання Відвідувачами майна Музею;
­ унаслідок належного виконання Адміністрацією Музею умов цих Правил і справного стану майна й обладнання Музею.
6.4. За цілісність та збереження індивідуальних речей Відвідувачів.
6.5. За втрачені або залишені без нагляду під час перебування в Музеї речі.
6.6. За підроблені квитки і квитки, придбані не в офіційних розповсюджувачів.

7. ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ
7.1. Відвідувач має право:
7.1.1. Відвідувач має право користуватися наданими послугами згідно з цінами у Музеї.
7.1.2. Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги Музею та діючи знижки.
7.1.3. Відвідувач має право вносити свої зауваження і пропозиції до Книги відгуків та пропозицій, яка знаходиться у касі Музею.
7.2. Адміністрація Музею має право та зобов’язується:
7.2.1. Здійснювати публічний показ Заходів згідно з розкладом Музею, надавати Відвідувачу для ознайомлення інформацію про Заходи та Музей.
7.2.2. Проводити огляд Відвідувачів з метою забезпечення безпеки і виключення фактів пронесення в Музей заборонених речей.
7.2.3. Відмовити Відвідувачу у відвідуванні Заходу (без компенсації вартості квитка) з таких підстав:
– при порушенні Відвідувачем цих Правил;
– при непокорі Відвідувача законним вимогам працівників Адміністрації або охорони, співробітників правоохоронних органів; – при знаходженні Відвідувача в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, у вигляді що ображає людську гідність;
– при прибутті Відвідувача на Захід в неохайному, брудному одязі та/або одязі з неприємним запахом;
– при неадекватній, агресивній поведінці Відвідувача.
7.2.4. Зупиняти проведення Заходу в разі виникнення надзвичайних ситуацій або обставин, загрози здоров’ю та життю Відвідувачів, загрози нанесення матеріального збитку майну Музею.
7.2.5. Затримувати початок Заходу при необхідності прийняття додаткових заходів безпеки без компенсації вартості Квитка.
7.2.6. Примусити Відвідувача покинути Захід та територію Музею без права повернення, чи відшкодування вартості Квитка у разі вживання та/або розповсюдження наркотичних, токсичних, психотропних речовин, зловживання алкогольними напоями, проявів Відвідувачем агресії до інших осіб, порушення громадського спокою або порушенні Відвідувачем одного, або більше положень цих Правил, та у цьому випадку Відвідувач зобов’язаний негайно покинути територію Музею.

8. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТА
8.1. Подарунковий сертифікат Музею (надалі – «Сертифікат») – це документ на паперовому носії, що надає його власнику право купити квиток у Київський Планетарій за 0,01 грн., згідно з розкладом Музею та наявних вільних місць.
8.2. Придбання квитків до Музею за допомогою Сертифіката здійснюється у касі Музею.
8.3. Квиток придбаний за Сертифікатом поверненню, обміну на гроші, наданню інших послуг або іншої компенсації не передбачається.
8.4. Використання Сертифікату означає погодження та прийняття особою, яка володіє Сертифікатом, цих Правил та правил поведінки у Музеї.
8.5. Сертифікат діє на пред’явника, тобто будь-яка особа, яка володіє Сертифікатом, може придбати квиток з його допомогою. При втраті або крадіжці Сертифікат не відновлюється. Адміністрація Музею не несе відповідальності за несанкціоноване використання Сертифікату.
8.6. Для запобігання несанкціонованого використання Сертифікату іншими особами, рекомендуємо не передавати його третім особам.
8.7. Строк дії Сертифікату вказаний на самому Сертифікаті. Після завершення строку дії Сертифіката – послуги вважаються належним чином наданими з боку Музею.

9. ДОЗВІЛ НА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
9.1. З метою надання послуг Музею, Відвідувач дозволяє використовувати персональні дані, які стали відомі при купівлі онлайн-квитка або іншим способом при користуванні послугами Музею, в тому числі: електронну адресу, контактний телефон, поштову адресу, прізвище, ім’я, по-батькові та іншу особисту інформацію.
9.2. Реєструючись та купуючи квитки на Заходи Музею на сайтах https://miniland.in.ua/ , https://ticketsbox.com/ua/ та на сайтах-партнерах офіційних представників з продажу квитків, Відвідувач підтверджує, що повідомлений про включення його персональних даних у базу персональних даних Музею з метою забезпечення реалізації громадсько-правових, господарчих, адміністративних відносин та інших відносин, що потребують обробки персональних даних у відповідності до законодавства України.
9.3. Відвідувач також погоджується з тим, що можуть оброблятися отримані персональні дані Відвідувача, як самостійно, так і з допомогою сторонніх осіб без будь-якого іншого (додаткового) узгодження зі сторони Відвідувача. При цьому такі особи зобов’язуються дотримуватися принципів та правил обробки персональних даних, передбачених чинним законодавством України, у тому числі конфіденційність персональних даних, та забезпечувати безпеку персональних даних при їх обробці та їх захист.

10. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ
10.1. Під час повітряної тривоги усі відвідувачі повинні покинути територію розважального центру та прямувати до найближчого укриття.
10.2. Кожному відвідувачу, сеанс відвідування якого перервано повітряною тривогою, касир музею видає РЕЗЕРВНИЙ квиток для повторного відвідування музею в любий робочий день музею протягом одного тижня з моменту видачі резервного квитка.
10.3. РЕЗЕРВНИЙ квиток діє 7(сім) календарних днів з дати його видачі.
10.4. Мапу з розташуванням офіційних укриттів Ви зможете знайти на сайті КМДА.
Найближчими до розважального центру обладнаними укриттями є:
– підземний перехід – просп. Степана Бандери , розв. вул. Богатирська з/д «КЕМЗ»
– станція метро «Почайна»
– підземний перехід з пандусом – вул. Набережно-рибальська
– підвал – просп. Героїв Сталінграда, 2-Д.

11. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРИКИ
11.1. Після відключення електрики, адміністратори залу ввімкнуть мобільні пристрої освітлення і супроводять відвідувачів до виходу із розважального центру.
11.2. Кожному відвідувачу, сеанс відвідування якого перервано відключенням електрики, касир музею видає РЕЗЕРВНИЙ квиток для повторного відвідування музею в любий робочий день музею протягом одного тижня з моменту видачі резервного квитка.
11.3. РЕЗЕРВНИЙ квиток діє 7(сім) календарних днів з дати його видачі.

Квитки